Co interesuje Cię we Francji?

City Break

Pod niebem Paryża, samolotem, 5 dni (APLH5_CITY)

5 dni do Paryża samolotem. Transfer z i na lotnisko, hotel 3* w centrum Paryża w cenie. Opcjonalnie bilety do muzeów w Paryżu, zwiedzanie z przewodnikiem: Elegancki Paryż z wielkimi bulwarami, Wyspa La Cite, Montmartre. Zwiedzanie w małych grupach - już od 2 osób. Wylot z Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy, Wrocławia. Daty potwierdzone!   

Czytaj więcej...

Paryż w rytmie kankana, samolotem, 4 dni (APLH4_CITY)

4-dniowa podróż samolotem do Paryża. Bilet na taras widokowy wieży Montparnasse - w prezencie. Transfery z i na lotnisko, hotel w cenie. Najciekawsze miejsca w Paryżu z przewodnikiem i bilety wstępu do atrakcji turystycznych - opcjonalnie. Zwiedzanie w małych grupach. Wylot z Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Wszystkie terminy potwierdzone.

Czytaj więcej...

Weekend w Paryżu, samolotem, 3 dni (APLH3_CITY)

3-dniowa wycieczka do Paryża samolotem - wylot z Warszawy. Wybierz ciekawą dla siebie opcję zwiedzanie Paryża. Skomponuj sam program wycieczki.  Wylot z Warszawy. Daty potwierdzone, wycieczki realizowane od 2 osób!  

Czytaj więcej...

Wspaniały tydzień w Paryżu, wszystko wliczone, samolotem, 8 dni (APL8_CITY)

Najsłynniejsze paryskie muzea, najwspanialsze zabytki, ciekawe wycieczki z przewodnikiem. 8-dniowa wycieczka do Paryża samolotem, hotel w centrum Paryża! W cenie imprezy obiad na wieży Eiffela, karta muzealna na 4 dni do ponad 60 muzeów, zwiedzanie z przewodnikiem: wyspa La Cite, Montmartre, wielkie bulwary. Opcjonalnie: kabaret Lido lub Moulin Rouge, wycieczka do Disneylandu. Wycieczki w małych grupach. Wylot z Gdańska, Poznania, Krakowa, Warszawy, Wrocławia. Wszystkie terminy potwierdzone!  

Czytaj więcej...