Co interesuje Cię we Francji?

City Break

Paryż z obiadem na wieży Eiffla i Wersalem, wszystko wliczone, 5 dni (APL5_CITY)

City Break - 5 dni zwiedzanie Paryża samolotem, hotel 3* w centrum Paryża! W cenie wycieczki bilet do Luwru, obiad na wieży Eiffla, bilet do Wersalu, zwiedzanie z przewodnikiem: Historyczny Paryż, Montmartre, okolice Opery i Wielkich Bulwarów.  Wycieczki w małych grupach. Wylot z Gdańska, Poznania, Katowic, Krakowa, Warszawy, Wrocławia. Daty potwierdzone!  

Czytaj więcej...

Wspaniały tydzień w Paryżu, wszystko wliczone, samolotem, 8 dni (APL8_CITY)

Zabytki Paryża, 8-dniowa wycieczka do Paryża samolotem, hotel w centrum Paryża! W cenie imprezy obiad na wieży Eiffla, karta muzealna na 4 dni do ponad 60 muzeów, zwiedzanie z przewodnikiem: wyspa La Cite, Montmartre, dzielnica Opery. Opcjonalnie: kabaret Lido, wycieczka do Disneylandu. Wycieczki w małych grupach. Wylot z Gdańska, Poznania, Katowic, Krakowa, Warszawy, Wrocławia. Wszystkie terminy potwierdzone!  

Czytaj więcej...

Weekend w Paryżu, samolotem, 3 dni (APLH3_CITY)

3-dniowa wycieczka do Paryża samolotem. Wybierz ciekawą dla siebie opcję zwiedzanie Paryża z przewodnikiem i bilet wstępu do Luwru z audioguidem. Zwiedzanie w małych grupach. Wylot z Warszawy. Daty potwierdzone!  

Czytaj więcej...

Paryż w rytmie kankana, samolotem, 4 dni (APLH4_CITY)

4-dniowa podróż samolotem do Paryża. Transfery z i na lotnisko, hotel w cenie. Najciekawsze miejsca w Paryżu z przewodnikiem i bilety wstępu do atrakcji turystycznych - opcjonalnie. Zwiedzanie w małych grupach. Wylot z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Wszystkie terminy potwierdzone.

Czytaj więcej...